Dražby a výběrová řízení

 

VLK cont s.r.o.

  • Z pověření insolvenčního správce společnosti VLK cont s.r.o. vyhlašuje RK VESTA výběrové řízení na prodej skladového areálu v k.ú. Chvalín. Podminky výběrového řízení (PDF 578 kB). Termín doručení nabídek: 13. února 2015 ve 14.00 hodin.

Movité věci - ČeStro s.r.o.

  • Vesta realitní kancelář s.r.o. z pověření insolvenčního správce společnosti RES insolvence v.o.s. nabízí k prodeji movité věci z majetkové podstaty dlužníka ČeStro s.r.o. Seznam položek.

Konkurz Římskokatolická farnost Trmice

Realitní kancelář Vesta je pověřena realizací prodeje rozsáhlého souboru nemovitostí v rámci konkurzu Římskokatolické farnosti Trmice.

Pozemky Státního statku

Realitní kancelář Vesta je pověřena realizací prodeje pozemků z majetku Státního statku Česká Kamenice, v konkurzu, pod který byly dále na základě delimitačních protokolů sloučeny tyto subjekty: Státní statek Zákupy, Státní statek Staré Křečany, Státní statek Jiříkov, Státní statek Jiřetín pod Jedlovou, Státní statek Království u Šluknova, Státní statek Dubá, Státní statek Velký Šenov a Státní statek Verněřice. Před prodejem pozemků je prováděno jejich prověření, zdali se nejedná o historický majetek obce, církve či zda-li na pozemek nejsou vzneseny restituční nároky. Pro bližší informace prosíme kontaktujte naší kancelář.

Pozn.: Katastrální mapy si můžete prohlédnout na internetovém portalu ČÚZK.

 

Partneři

Komerční banka Česká spořitelna Realitymix Irest UniCredit Bank Hypoteční Banka

 

2011 © Vesta realitní kancelář, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Designed by DALTEN media

Novinky

Rodinný dům po částečné interiérové rekonstrukci

Samostatný, 360 m2

Rodinný dům po částečné interiérové rekonstrukci...

200 000 Kč

Rodinný dům s udržovanou zahradou

Samostatný, 100 m2

Rodinný dům s udržovanou zahradou....

1 800 000 Kč

Pěkný zrekonstruovaný byt 1+1, Děčín - Letná

1+1, 50 m2

Pěkný zrekonstruovaný byt 1+1, Děčín - Letná....

4 000 Kč