O nás

V Děčíně jsme domaV roce 1999 založil Martin Tonder realitní kancelář Vesta IČ: 69409293 s využitím mnohaletých zkušeností s obchodováním na trhu s nemovitostmi v České republice a v zahraničí. 

Za dobu existence firmy jsme prodali více jak 10 000 nemovitostí a stali jsme se jednou z nejvýznamnějších kanceláří v regionu Ústeckého kraje s působností po celé republice.

Mezi největší úspěchy patří prodeje významných průmyslových areálů DESTA, Taroko bananas a ČEZ po území celé České republiky. Dále v oblasti residenčního prodeje se můžeme pochlubit např. prodejem vily Brettschneider ve stylu art deco pocházející z 20. let minulého století.

S ohledem na stabilní rozvoj firmy došlo v roce 2010 k transformaci na právnickou osobu Vesta realitní kancelář s.r.o. IČ: 28735013. 

Společenská zodpovědnost společnosti:

Víme že, úspěšnou firmu nevytváří jen její ekonomické výsledky a luxusní auta managementu společnosti.   Systematicky usilujeme o každodenní korektní chovaní ke svým zákazníkům, zaměstnancům a k životnímu prostředí. V rámci svých možností podporujeme společensky prospěšné projekty a pomáháme potřebným.

Školství:

Pravidelně finančně podporujeme činnost základních a mateřských škol formou nákupu školních potřeb, v minulosti například pro Základní školu Komenského náměstí Děčín a Mateřskou školu Riegrova ul. Děčín.

Sport:

Jsme hlavním partnerem a sponzorem Vesta děčínského běžeckého poháru. Od roku 2009 jsme sponzorem hokejového klubu HC Děčín a několika dalších menších sportovních projektů. 

Charita:

Pravidelně podporujeme neziskové organizace zejména pak UNICEF.

Kultura:

V roce 2011 jsme dále mimo jiné finančně podpořili úspěšné vydání knihy „Urny patří na hřbitov“ od autora Jiřího Urbana. Každoročně podporujeme literární festival Zarafest, a další.

Partneři

Komerční banka Česká spořitelna Realitymix Irest UniCredit Bank Hypoteční Banka

 

2011 © Vesta realitní kancelář, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Designed by DALTEN media

Novinky

Rodinný dům po částečné interiérové rekonstrukci

Samostatný, 360 m2

Rodinný dům po částečné interiérové rekonstrukci...

200 000 Kč

Rodinný dům s udržovanou zahradou

Samostatný, 100 m2

Rodinný dům s udržovanou zahradou....

1 800 000 Kč

Pěkný zrekonstruovaný byt 1+1, Děčín - Letná

1+1, 50 m2

Pěkný zrekonstruovaný byt 1+1, Děčín - Letná....

4 000 Kč